Skambinkite tel. +370 687 70748

Paslaugos

 

Kaimo turizmo sodyboje ,,Vitrūna‘‘ siūlome apsilankyti ne tik vasarą. Nuo rugsėjo 1d. iki gegužės 31d. kviečiame švęsti vestuves, šeimos ar įmonių šventes, organizuoti seminarus ar kitus renginius iki 40 žmonių.

Jūsų patogumui sodyboje įrengta:

·         Gyvenamasis namas su virtuve;

·         Namas su erdvia sale, garso ir vaizdo aparatūra;

·         Pirtis.

Salės nuoma (40 žm.)  400 - 600 €

Nakvynė žmogui  10 €

       Vasaros sezono metu siūlome vietas autokaravanams bei prikabinamiems nameliams ant ratų su elektros prisijungimu.  Nuomojami jaukūs kambariai su visais patogumais rąstiniame name. Dalis sodybos  skirta apsistoti su palapinėmis, pasirenkant vietą erdvioje teritorijoje netoli ežero. Norint tik praleisti dieną kaimo turizmo sodyboje ,,Vitrūna’’, išsikepti lauko kepsnių ar pasimaudyti, užsiregistravus ir susimokėjus tam tikrą mokestį galėsite pailsėti  tvarkingoje teritorijoje. Taip pat kviečiame pasiplaukioti vandens dviračiais, valtimis ar dešimtviečiu laivu- katamaranu ir pajausti vieno švariausių Lietuvos ežerų - Dusios grožį. Aktyvaus poilsio mėgėjams įrengtos paplūdimio tinklinio, krepšinio bei futbolo aikštelės. (Vasaros sezono kainas rasite skiltyje ,,Kainos’’)

 Kviečiame bent trumpam pamiršti miesto šurmulį, atsipalaiduoti vaizdingoje aplinkoje, pasimėgauti gamtos ramybe ir laisve!

Laukiame Jūsų!Vitruna.lt, 2009